kosz Brabantia

68 produktów

Kultowy, niezawodny, sławny (!) – kosz na śmieci Brabantia w pełni zasługuje na te określenia. A dodatkowo, funkcjonalny, kompaktowy, ergonomiczny, elegancki, solidny... "Make Waste Beautiful" - tak komunikuje się ta marka. Trudno uwierzyć, że kosz na śmieci może mieć tyle atutów, prawda? A jednak! Jeśli chodzi o kosze Brabantia, satysfakcję z użytkowania masz jak w banku. Masz do wyboru m.in. kosze pedałowe oraz dotykowe "touch bin".

Kosze na śmieci Brabantia są dopracowane w każdym szczególe. Mechanizm otwarcia jest cichy, podstawa zabezpieczona gumą, uchwyt wygodny i szeroki, pokrywa szczelna, zaś sam kosz jest objęty kilkuletnią (najczęściej dziesięcioletnią) gwarancją. Co istotne, w ofercie marki jest dużo ekologicznych koszy do segregacji, wyposażonych w kilka przegródek, które można opróżniać niezależnie od siebie. Nie bez znaczenia jest także dopracowany, elegancki design koszy Brabantia. 

Pamiętaj, aby do kosza dobrać odpowiednie worki na śmieci Brabantia.

Pokaż:
1 z 2
Pokaż:

Zobacz również:

Magazyn FF
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności