Kosze Brabantia ścienne i do zabudowy

8 produktów

Kosz na śmieci Brabantia, który możesz zawiesić na ścianie lub wsadzić do szafki, jest doskonałym rozwiązaniem do małych kuchni. Na tej stronie znajdziesz kompaktowe pojemniki na odpady w różnych kolorach, wykonane z różnych materiałów – łączy je funkcjonalność, która pozwala umieścić kosz w niewidocznym miejscu, na przykład na drzwiczkach szafki kuchennej lub pod zlewozmywakiem. Szukasz czegoś większego? Zobacz wszystkie kosze na śmieci Brabantia, a przy okazji "zajrzyj" do worków na śmieci.

Holenderska marka jest znana jak świat długi i szeroki. Chlebaki Brabantia można spotkać w co drugim domu, tak samo jak pojemniki kuchenne Brabantia. Dużą popularnością cieszą się także kosze na pranie Brabantia. DNA marki tworzą jakość i funkcjonalność, ale projektanci nie zapominają też o designie.

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności