Kosz Brabantia. Postawisz go na widoku.

Wraz z marką Brabantia pomożemy Ci mądrze pozbyć się odpadów.

Nie będziemy czarować. Śmieci to temat niewygodny, nieprzyjemny, a dla niektórych wręcz odpychający. W koszu lądują rzeczy zużyte, niepotrzebne, niechciane. Znikają w ciemnej czeluści worka, a następnie wędrują do kontenera i, wreszcie, znikają z naszego życia na zawsze.

Trudno spojrzeć na odpady łaskawszym okiem i szczerze – wcale nie zamierzamy Cię do tego namawiać.

Natomiast sam proces pozbywania się śmieci to obszar, który należy zoptymalizować. Dlaczego jest to takie ważne? Wyjaśniamy poniżej.

kosze na śmieci brabantia

Kosz na śmieci pod zlewem to już standard. A gdyby tak, dać mu nieco więcej przestrzeni?

Wyrzucaj śmieci z głową

 1. Kwestia ekologiczna – nikt nie wątpi w to, że segregowanie śmieci jest istotne. Nasz obowiązek to także maksymalne kompresowanie objętości odpadów.
 2. Kwestia higieniczna – śmieci są siedliskiem bakterii i zarazków. Trzeba zdecydowanie pokazać im, gdzie jest ich miejsce. I ograniczyć ich styczność z naszym otoczeniem.
 3. Kwestia estetyczno-praktyczna kosz na śmieci pod zlewem to rozwiązanie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, ale czy jest to rozwiązanie najlepsze?
  brabantia kosz
  brabantia kosz na śmieci
  kosz brabantia pine green

Form follows function!

Co ma złota zasada architektów z przełomu XIX i XX wieku do zwykłego kosza na śmieci? Przecież "form follows function" powstała do rzeczy wielkich, gmachów operowych, wystawnych kamienic... A jednak. Reguła, która twierdzi, że to funkcja kształtuje formę, ponieważ najpierw znamy przeznaczenie produktu, dopiero później powstaje jego projekt, ma mnóstwo wspólnego z przechowywaniem śmieci.

W Fabryka Form jest marka, która doskonale to czuje – Brabantia. Jej projektanci zadali sobie mnóstwo pytań przed rozpoczęciem projektowania koszy na śmieci. Świetnie odrobili pracę domową – obecnie kosze Brabantii są niezwykle popularne, wręcz kultowe.

Holenderska marka, przychylając się do twierdzenia, że to funkcja kształtuje formę, stworzyła doskonałe kosze na śmieciwedług wielu uważane za najlepsze na świecie.

Za co kochamy Brabantię?

Oferta Brabantii to nie tylko kosze na śmieci. Popularnością na całym świecie cieszą się także jej pojemniki kuchenne, czy kosze na pranie. Sprawdź, dlaczego odniosła taki sukces: Brabantia. Jak jej nie kochać?

Ekologicznie i komfortowo

Wiele koszy z oferty Brabantii umożliwia nam wygodne segregowanie śmieci. Modele przeznaczone do segregacji mają konstrukcję złożoną z przegródek. W każdej przegródce znajduje się wyjmowany wewnętrzny pojemnik – to umożliwia bezproblemowe utrzymanie kosza w czystości.

kosz brabantia do segregacji śmieci

Czy można wymyślić wygodniejszą metodę segregowania śmieci niż kosz z wyjmowanymi przegrodami?

Na straży higieny

Dopracowana konstrukcja każdego kosza Brabantii gwarantuje bezproblemowe przechowywanie śmieci. Pokrywa jest szczelnie dopasowana do głównej komory kosza – w 100% powstrzymuje przedostanie się nieprzyjemnych zapachów do otoczenia. To tylko jeden z powodów, dla którego kosz na śmieci Brabantii nie musi stać pod zlewem czy w zamkniętej szafce.

kosz na śmieci brabantia łazienkowy
brabantia kosz kuchnia

A co z funkcjonalnością?

Możliwość segregowania śmieci, czy szczelna pokrywa to dopiero początek szeregu funkcjonalności, którymi mogą poszczycić się kosze Brabantii. To, co czyni je kultowymi to mnóstwo drobnych, acz istotnych udogodnień, wśród których możemy wyróżnić:

 • miękko opadającą, cichą pokrywę;
 • antypoślizgowe podkładki jednocześnie zabezpieczające podłogę przed porysowaniem;
 • zaczepy zapobiegające spadaniu i zwijaniu się worka na śmieci;
 • możliwość blokady pokrywy tak, aby pozostała otwarta.

W niektórych koszach na śmieci Brabantii można także regulować długość nóżek!

10 lat gwarancji

Dodatkowego smaczku ofercie marki Brabantia dodaje długość gwarancji, która przy większości produktów wynosi aż 10 lat.

Wisienka na torcie, czyli design

Zwieńczeniem funkcjonalności i solidności koszy na śmieci Brabantia jest ich wyjątkowy wygląd. Gdzie indziej można znaleźć pojemnik na odpady, który wygląda jak stylowa retro komoda pod telewizor? W ofercie, której marki można cieszyć oczy tak szerokim wyborem kolorystycznym jednego modelu kosza?

Brabantia nie ustępuje na żadnym polu. Kosze na śmieci jej produkcji to absolutny bestseller pod każdym względem: żywotności, praktyczności, designu. Odpowiedz sobie na pytanie – czy taki skarb warto chować w zamkniętej szafce?

Make Waste Beautiful!

To hasło marki, która powiedziała głośno, że śmieci i ich segregacja to znacznie więcej i kosze na śmieci mogą (a nawet powinny) być estetycznie dopracowane! Tutaj design Brabantia mówi sam za siebie. A jeśli lubisz ciekawe opowieści o designie, koniecznie zapoznaj się z historią marki Brabantia: Z holenderskiego Aalst do domów na całym świecie. Historia marki Brabantia.
brabantia kosz na śmieci szary

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł