Zapraszamy na tea time w Fabryce Form

Nie oszukujmy się, jesień przyszła. Wszystko na to wskazuje. Kalendarz, liście, które spadają nam na głowę i obsesyjna myśl o ciepłej, parującej herbacie. Na liście nic nie poradzimy, ale w kwestii herbaty i akcesoriów mamy dużo do powiedzenia i przecenienia!

Recepta na poprawę humoru

Gdy za oknem pada albo słońce gaśnie o godzinie 17 (jak ta natura to wymyśliła?) to musimy znaleźć jakiś sposób, żeby było dobrze. A będzie dobrze, gdy dotrzemy do domu, rozsiądziemy się w fotelu, pies wskoczy nam na kolana i... hmmm, chyba czegoś tu brakuje. No tak. Zapomnieliśmy o herbacie. Ale nie na długo! Mamy dla Was herbaty o najróżniejszych smakach, zapachach i kolorach, żeby rozweselić ponury dzień.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym magazynem "Magiczna i tajemnicza herbata", w którym znajdziesz masę nieznanych ciekawostek o tym napoju!

Koniecznie też przeczytaj magazyn "Wszystkie kolory Kusmi". Marka ma niezwykłą historię i jest znana herbacianym smakoszom na całym świecie!

A wszystkie nasze herbaty parzą się tutaj!

żółta puszka
zielona herbata

Kubek rodem z Instagrama

Jeszcze żadna herbata na Instagramie nie wyglądała dobrze w brzydkim kubku. Nie możemy do tego dopuścić, dlatego mamy dla Was śliczne kubki w różnych wzorach i rozmiarach. Każda herbata poczuje się w nich jak królowa. Nawet jeżeli nie wrzucacie swoich napojów do mediów  społecznościowych, to i tak wiemy, że ładny kubek to podstawa, żeby dobrze się piło napar.

Wszystkie nasze ładne kubki czekają tutaj.

skandynawska czarka
muminkowe kubki

Filiżanki na five o'clock tea

Jeśli herbata ma dla Ciebie smak tylko z mlekiem albo w gustownej filiżance, to z pewnością Wielka Brytania jest bliska twojemu sercu. Londynu co prawda nie mamy w ofercie, ale piękne mleczniki i filiżanki do herbaty już tak, więc można sobie łatwo wyobrazić, że jest się na eleganckiej herbatce z misiem Padingtonem.

Wszystkie nasze mleczniki znajdziesz tutaj.
Wszystkie nasze filiżanki do herbaty czekają tutaj.

bloomingville
czerwona czarka

Ale herbata nie spada z nieba! Mimo że ma niebiański smak.


Musimy ją przyrządzić. Wszyscy znamy wielogodzinne ceremonie parzenia herbaty w Japonii. My możemy oczywiście skrócić ten proces, ale sam rytuał parzenia też może być fajną przygodą. Dlatego mamy dla Was wiele akcesoriów jak dzbanki, zaparzaczki, a także czajniki, żeby proces przygotowywania herbaty od A do Z był stylowy. Pamiętajmy, że za oknem ciemno, więc musimy sobie rozjaśniać dzień sami!

Wszystkie nasze dzbanki serwują herbatę tutaj
Zaparzacze do herbaty znajdziesz tutaj
Stylowe czajniki grzeją wodę tutaj

Z cukrem czy bez?

Odwieczne pytanie jak być albo nie być. Jedno jest pewne, cukier powinien być zaserwowany na stół w odpowiedni sposób. Dlatego mamy całą osobną sekcję pełną słodkich cukierniczek do każdego wnętrza!
Wszystkie cukiernice prezentują się tutaj.

flakon
drewniany pojemnik
zaparzacz
czajnik stalowy

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 500 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 30 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie, aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie. Możemy dzięki temu mierzyć jej skuteczność oraz lepiej dopasowywać jej działanie i reklamy do Twoich potrzeb. Polityka prywatności