Kuchnia – Twoje pole do przepisu

Ogromna akcja promocyjna FF ruszyła!

Kuchnię albo się kocha, albo nienawidzi. Jeśli należysz do osób, które żywią wobec niej pozytywne uczucia, moc naszych rabatów będzie dla Ciebie prawdziwym skarbcem do przekopania. Jeśli natomiast kuchnię odwiedzasz tylko wtedy, kiedy naprawdę MUSISZ, cóż... czas to zmienić :)

Codziennie (aż do samych świąt!) znajdziesz na naszej stronie ogrom kuchennych promocji. Aby ułatwić Ci poruszanie się w nich, akcja Kuchnia – Twoje pole do przepisu została podzielona na 7 etapów.

Uwaga! Każda odsłona akcji Kuchnia – Twoje pole do przepisu będzie trwała około 14 dni. Poszczególne etapy będą na siebie nachodzić.

Jak to działa?

Przed nami aż 7 etapów promocji. Pierwszy z nich zawiera rabaty na ponad 1000 produktów – wyobraźcie sobie, co będzie dalej! Nie zdradzimy Wam z góry wszystkich zaplanowanych promocji, ALE możemy co jakiś czas uchylać rąbek tajemnicy. Przy starcie jednego etapu poinformujemy Was, jakie okazje będą czekać w kolejnym (ale bez szczegółów!).

Gotowi? No to zaczynamy!

Teraz trwają promocje na:

patelnie promocja
noże deski do krojenia bloki promocje

Co nas czeka? Co już było?

Tutaj znajdziesz zarówno przyszłe promocje w ramach akcji Kuchnia – Twoje pole do przepisu, jak i te, które już się skończyły. Pamiętaj, że poszczególne etapy nie trwają do końca całej akcji, lecz około 14 dni! Oczywiście wszystkie promocje, które tu znajdziesz będą dotyczyły kuchni. Nie bez powodu wybraliśmy okres przedświąteczny ;)

Akcja promocyjna Kuchnia – Twoje pole do przepisu trwa do 25 grudnia.

  organizacja kuchni zakończona
  agd zakończone
  ścierki kuchenne
  noże deski bloki w toku
  patelnie promocje w toku
  garnki i rondle wkrótce
  7 promocje gabryka form
  puste
  puste

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności