W walentynki łam konwenanse, a nie serca!

Krótko i na temat – make LOVE, not war.

Kochać i być kochanym ♥

Ach, te walentynki. Potrafią zamieszać w głowie! Nie da się ukryć, że 14 lutego trudno skupić się na szarej codzienności. Serca biją mocniej, a motylki w brzuchach budzą się z zimowego snu... Jak śpiewała niezastąpiona i boska Ella Fitzgerald:

Birds do it, bees do it
Even educated fleas do it
Let's do it, let's fall in love!

Brzmi jak bułka z masłem, ale... czy na pewno wiecie, co macie robić? Jeśli tak, omińcie ten fragment i przejdźcie od razu do naszych walentynkowych promocji. Jeśli drapiecie się po głowach i nie macie pomysłu na walentynki, lektura naszych Magazynów nieco rozjaśni Wam w głowach. Proponujemy: Przepis na romantyczną kolację. Jak stworzyć odpowiedni klimat? oraz Unikalne prezenty. Pomysły na spersonalizowany upominek.

WALENTYNKOWE PROMOCJE FF

Od nas dla Was – promocja -10% na wybrane prezenty na walentynki. Dla Niej i dla Niego! Okazja startuje już dzisiaj, a kończy się dopiero 14 lutego.

Prezent na walentynki dla Niej

Prezent walentynkowy musi spełniać mnóstwo warunków. Nie dość, że powinien być oryginalny, piękny i wyjątkowy (tak jak prezenty z innych okazji) to na dodatek musi wpisywać się w ideę walentynek, jako święta zakochanych. Być może Twoja ukochana marzy o nowoczesnym prodiżu/porządnej parasolce/nowym pojemniku na lunch, ALE uwaga – nie każdy upragniony prezent jest prezentem idealnym na walentynki!

W takim razie...

jaki jest idealny prezent na walentynki dla Niej? Niekoniecznie superpraktyczny, ale koniecznie stylowy. I właśnie taki znajdziesz w naszych walentynkowych promocjach

prezenty na walentynki w fabryka form

Prezent na walentynki dla Niego

"Co kupić chłopakowi na walentynki?" – na to pytanie biedny Google wyrzuca z siebie kolejne propozycje, ale jest ich tak dużo, że trudno się w nich połapać. Dlatego lepiej zdać się na nas :) Wyselekcjonowaliśmy pomysły na prezenty walentynkowe dla mężczyzny każdego gatunku. 

Wazon w kształcie astronauty? Sztućce-klucze nasadowe? Hmm, to może spodobać się facetowi z dużym poczuciem humoru. Z kolei stylowe pudełko na zegarki lub szykowny wizytownik podbiją serce eleganta. Wśród walentynkowych prezentów dla mężczyzny znalazły się też uniwersalne upominki, takie jak świeca zapachowa, butelka termiczna czy krokomierz.

prezent walentynkowy dla niego
Książka Suwała, Baron i inni

79,00 zł

Książka Suwała, Baron i inni

Dwie Siostry
Świeca Dodici

129,00 zł

Świeca Dodici

Max Benjamin
  Świeca Dodici

  129,00 zł

  Świeca Dodici

  Max Benjamin
Wizytownik Slim

85,00 zł

Wizytownik Slim

Philippi (11)
  Wizytownik Slim

  85,00 zł

  Wizytownik Slim

  Philippi(11)
Klips do banknotów Threesome

79,00 zł

Klips do banknotów Threesome

Philippi (8)

A kiedy walentynkowe prezenty już zostaną wręczone, romantyczna kolacja zostanie zjedzona, a miłosne wyznania wypowiedziane na głos... pozostaje wspólne kołysanie się w rytm melodii, którą, dawno, dawno temu, obdarzyła nas Ella :) Udanych walentynek!

Podziel się

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności