Świetne noże, dobrze leżą w ręku, mają ciężar który mi odpowiada - cięższe od Victorinoxa którego używałam wcześniej, dobrze wyważone. Nie pracuję z nimi przez cały dzień - być może wówczas byłyby nieco za ciężkie. Musze trochę dłużej poużywać żeby wiedzieć jak długo trzymają ostrość i jak dobrze się ostrzą