Zobacz 623 recenzje

Prezent dla rodziców - Recenzje

Album na zdjęcia Classic Finestra średni zieleń matcha

Album na zdjęcia Classic Finestra średni zieleń matcha

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

Dan***

5.0

08.09.2024

Witam, to już mój 8 album tej firmy. Tak jak poprzednie ten również tak samo dobrze wykonany o pięknym niebieskim kolorze, idealny na wakacyjne zdjęcia. Jedynym minusem albumów z wklejanymi zdjęciami jest to że gdy wydrukujemy je na lepszym, grubszym papierze i wypełnimy cały album to nie zawsze będzie on się idealnie domykał.
Album na zdjęcia Uni Classic mały burgund

Album na zdjęcia Uni Classic mały burgund

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

H

Han**

5.0

Produkt zgodny z opisem. Dostarczony błyskawicznie. Polecam:)
B

Bog*****

5.0

Spełnia 110% oczekiwań.
Album na zdjęcia Uni Classic mały zieleń matcha

Album na zdjęcia Uni Classic mały zieleń matcha

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

H

Han**

5.0

Produkt zgodny z opisem. Dostarczony błyskawicznie. Polecam:)
B

Bog*****

5.0

Spełnia 110% oczekiwań.
Album na zdjęcia Uni Classic średni zieleń matcha

Album na zdjęcia Uni Classic średni zieleń matcha

4.9/5

Zobacz 15 recenzji

M

Mil***

5.0

Piękny album, świetna jakość wykonania - idealny, żeby wyeksponować te najpiękniejsze/najważniejsze chwile…
R

RK

5.0

Wszystko OK
M

Mar****

3.0

Sam album jest ładny i wydaje się wytrzymały, kolory jak na zdjęciu, jednakże dużym minusem jest brak wspominanych w opisie naklejek narożnych umożliwiających korzystanie z albumu. Album traci wiele ze swoich zalet bez korzystanie z wyzej wymienionych naklejek, które z kolei są trudno dostępne oraz w cenie kilkudziesięciu % ceny albumu.
Czajnik Le Creuset 2,1 l szary

Czajnik Le Creuset 2,1 l szary

4.3/5

Zobacz 4 recenzje

N

Nin*

5.0

Czajnik piękny
M

Mal*******

5.0

To mój drugi zakup takiego czajnika pierwszy mam koloru fioletowego mam go osiem lat i już się zrobił brzydki przyszedł czas na nowy te czajniki mimi wysokiej ceny są warte kupna
E

Ewa

3.0

Czajnik jest bardzo ciężki bez wody, dodatkowo pokrywkę ciężko zdjąć. Wizualnie piękny. Niestety kolejnego nie kupię jeśli przyjdzie czas na zmiane
Doniczka z podstawką Pantheon 21 cm różowa

Doniczka z podstawką Pantheon 21 cm różowa

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

B

Big****

5.0

Śliczna doniczka!
Dzbanek termiczny Rise 1 l biały

Dzbanek termiczny Rise 1 l biały

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mar****

5.0

Zakupiony z myslą o sezonie jesienno-zimowym, żeby gorącą herbatę mieć stale pod ręką, bez konieczności ciągłego włączania czajnika elektrycznego. Dzbanek termiczny Rise od eva solo był strzałem w 10. Wygląda estetycznie, bardzo stylowo, bez widocznego logo producenta, więc dla mnie to dodtkowy plus. Wykonany jest z plastiku, ale bardzo dokładnie, dzięki takiemu materiałowi jest bardzo lekki i poręczny. Łatwo się go myje - choć nie można tego robić w zmywarce. A teraz najważniejsze - bardzo dobrze i długo trzyma ciepło, herbata zaparzona wieczorem, rano była jeszcze prawie gorąca. Polecam gorąco piękny i funkconalny.
Lampa Eos biała XL

Lampa Eos biała XL

5.0/5

Zobacz 11 recenzji

I

Iwo**

5.0

10.04.2024

Piękna.
I

Iwo**

5.0

09.05.2024

Rozkosz dla oka, gorąco polecam.
J

Jol*

5.0

jestem bardzo zadowolona z lampy, to już 3 sztuka tej lampy. Cieszę się , że producent zmienił materiał na którym są przyklejone paski z piórami. Wcześniej był to papier w tej chwili tkanina i wydaje się być mocniejsza. Lampy, które były klejone wcześniej na papierze rozrywały się. Lampa jest piękna dlatego kupiłam nową sztukę , bardzo polecam tą lampę do sypialni, kobieca i zmysłowa
Lampa Eos biała XXL

Lampa Eos biała XXL

5.0/5

Zobacz 11 recenzji

I

Iwo**

5.0

10.04.2024

Piękna.
I

Iwo**

5.0

09.05.2024

Rozkosz dla oka, gorąco polecam.
J

Jol*

5.0

jestem bardzo zadowolona z lampy, to już 3 sztuka tej lampy. Cieszę się , że producent zmienił materiał na którym są przyklejone paski z piórami. Wcześniej był to papier w tej chwili tkanina i wydaje się być mocniejsza. Lampy, które były klejone wcześniej na papierze rozrywały się. Lampa jest piękna dlatego kupiłam nową sztukę , bardzo polecam tą lampę do sypialni, kobieca i zmysłowa
Lampa Heart porcelanowa

Lampa Heart porcelanowa

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

K

Kas**

5.0

11.11.2021

Lampa jest bardzo fajna, ale przyniesiono mi ją z magazynu i zapakowano w tak zakurzonym pudełku, że aż wstyd. Pani ekspedientka nie zareagowała na moją uwagę.
Lampa Monkey czarna stołowa siedząca

Lampa Monkey czarna stołowa siedząca

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Agn******

5.0

07.09.2020

Jest boska. Syn uszczęśliwiony. Wykonanie super. Zapakowana bardzo dobrze, spokojnie można zamawiać online. I trafiła do nas błyskawicznie.
I

Iza

5.0

07.05.2018

Na ścianie wygląda zjawiskowo , bardzo dobrze wykonana Polecam !
Lampa Monkey czarna stołowa stojąca

Lampa Monkey czarna stołowa stojąca

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Agn******

5.0

07.09.2020

Jest boska. Syn uszczęśliwiony. Wykonanie super. Zapakowana bardzo dobrze, spokojnie można zamawiać online. I trafiła do nas błyskawicznie.
I

Iza

5.0

07.05.2018

Na ścianie wygląda zjawiskowo , bardzo dobrze wykonana Polecam !
Lampa Monkey czarna sufitowa wisząca

Lampa Monkey czarna sufitowa wisząca

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Agn******

5.0

07.09.2020

Jest boska. Syn uszczęśliwiony. Wykonanie super. Zapakowana bardzo dobrze, spokojnie można zamawiać online. I trafiła do nas błyskawicznie.
I

Iza

5.0

07.05.2018

Na ścianie wygląda zjawiskowo , bardzo dobrze wykonana Polecam !
Lampa Moth XL gradient szara

Lampa Moth XL gradient szara

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mic***

5.0

Produkt prześlicznie komponuje się w naszej sypialni. Nie spodziewaliśmy się tak ładnego efektu :). Wykonanie na najwyższym poziomie. Z początku mieliśmy obawy związane z faktem, że lampa zrobiona jest z papieru, ale dzięki temu daje bardzo miękkie i łagodne światło. Niestety w transporcie rozbito ceramiczną oprawkę na żarówkę, ale kupiliśmy zamiennik za 8 PLN i lampa jak nowa ;).
Mikser Artisan 185 czerwony

Mikser Artisan 185 czerwony

5.0/5

Zobacz 9 recenzji

Y

Yac**

5.0

02.06.2026

Ładna i potrzebna rzecz w kuchni,jeśli ktoś piecze sam chleb i nie tylko.
K

Kas**

5.0

01.09.2025

Mikser spełnia moje oczekiwania, jestem pod wrażeniem wykonania tego sprzętu jest bardzo porządnie wykonany myślę, że posłuży mi na lata
J

Joa***

5.0

Produkt jest wspaniały spełnia moje oczekiwania
Misa Mesh 40 cm

Misa Mesh 40 cm

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

A

Ani*

5.0

04.09.2023

Mam ten koszyk od kilku lat. Po prostu piękny
J

Jus****

5.0

Wygląda bardzo ładnie. Na jednym poziomie mieszczą się ok 3 duże jabłka
M

Mal***

4.0

Bardzo pojemna misa do owoców, wygląda lekko i nowocześnie, warto mieć w domu.
Młynek do kawy Stelio

Młynek do kawy Stelio

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mar**

5.0

W końcu prosty i intuicyjny młynek. To już 4 i w koncu jestem zadowolony z jakości ziaren :)
Naczynia do zapiekania i serwowania Mini Cocotte Metallics 250 ml niebieskie 4 szt.

Naczynia do zapiekania i serwowania Mini Cocotte Metallics 250 ml niebieskie 4 szt.

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Art

5.0

Super! Polecam
Pościel Hayka siano 200 x 200 cm podwójna

Pościel Hayka siano 200 x 200 cm podwójna

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Ane**

5.0

Pościel bardzo przyjemna w dotyku i w odbiorze wizualnym
C

c.

5.0

04.01.2021

Pościel starannie uszyta, tkanina dobrej jakości. Dość łatwa w użytkowaniu- nie gniecie się podczas prania/ suszenia i łatwo się ją prasuje. Miła w dotyku. Nadruk w rzeczywistości jest bardziej interesujący niż na zdjęciu. To już moja druga pościel tej marki- mam również "Runo leśne". Zdecydowanie polecam miłośnikom natury.
Pudełko na zdjęcia Die Kante pomarańczowe

Pudełko na zdjęcia Die Kante pomarańczowe

4.5/5

Zobacz 12 recenzji

D

dom*****

5.0

08.07.2025

Piękne pudełko. Świetnie wykonane. Polecam
B

Bar***

5.0

Przydatne i piękne. Obdarowany zachwycona.
K

Krz******

5.0

Piękne przydatne pudełko.
Pudełko podróżne na biżuterię Stackers Travel petite grejpfrutowe

Pudełko podróżne na biżuterię Stackers Travel petite grejpfrutowe

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

Dor***

5.0

Produkt piękny(takie maleństwo:), córka szczęśliwa, dobrze wykonany, dostawa błyskawiczna! Brawo!
Stolik Blow Up stalowy

Stolik Blow Up stalowy

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Ann*

5.0

08.07.2025

piękny mały stoliczek pomocniczy
Termos Eva Solo brązowoczerwony z uchwytem

Termos Eva Solo brązowoczerwony z uchwytem

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

M

Mar****

5.0

Piękny design i piaskowy kolor. Jest to bardzo praktyczny i ładny termos. Jestem zadowolona z zakupu.
M

Mar**

5.0

07.04.2024

Zgodne z opisem
D

Dot*

5.0

Tak spełnia, polecam
Termos Eva Solo Silhouette jagodowy z uchwytem

Termos Eva Solo Silhouette jagodowy z uchwytem

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Ann*

5.0

Bardzo ładny produkt
Termos z uchwytem Eva Solo czarny

Termos z uchwytem Eva Solo czarny

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

M

Mar****

5.0

Piękny design i piaskowy kolor. Jest to bardzo praktyczny i ładny termos. Jestem zadowolona z zakupu.
M

Mar**

5.0

07.04.2024

Zgodne z opisem
D

Dot*

5.0

Tak spełnia, polecam
Termos z uchwytem Eva Solo navy blue

Termos z uchwytem Eva Solo navy blue

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

M

Mar****

5.0

Piękny design i piaskowy kolor. Jest to bardzo praktyczny i ładny termos. Jestem zadowolona z zakupu.
M

Mar**

5.0

07.04.2024

Zgodne z opisem
D

Dot*

5.0

Tak spełnia, polecam
Termos z uchwytem Eva Solo piaskowy

Termos z uchwytem Eva Solo piaskowy

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

M

Mar****

5.0

Piękny design i piaskowy kolor. Jest to bardzo praktyczny i ładny termos. Jestem zadowolona z zakupu.
M

Mar**

5.0

07.04.2024

Zgodne z opisem
D

Dot*

5.0

Tak spełnia, polecam
Toster na 2 kromki Artisan atramentowy

Toster na 2 kromki Artisan atramentowy

5.0/5

Zobacz 11 recenzji

W

WS

5.0

Estetyczny i funkcjonalny. Świetny produkt.
Z

zzz****

5.0

11.04.2025

10
M

Mal*******

5.0

Bardzo solidny i dobrze wykonany toster. Przydatna funkcja opiekania nawet dość grubych kanapek. Polecam
Wazon Aalto 16 cm biały

Wazon Aalto 16 cm biały

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

M

Maj*

4.0

Sam produkt jest przepiękny i tu tak uwag brak . Kolor miodowo- bursztynowy - optymistyczna bomba. ale niesty opakowanie przyszło znoszone w środku . Dawałam na prezent więc tym bardziej zależało mi na estetyce. Szkoda że taka duża firma i nie sprawdzają co wysyłają , tzn w jakim stanie … moje opakowanie wyglądało jak “ po przejściach” więc wazon “ może też był z wystawy a nie z fabryki
J

Joa***

5.0

04.07.2022

Jak zawsze piękny fiński design sprawdzi się w każdym domu. Długie lata wyczekany! Jestem zachwycona!
A

Ani*

5.0

07.09.2020

Bardzo elegancki, dopracowany, świetnej jakoci wazon. Polecam.
Wazon Aalto 16 cm miedziany

Wazon Aalto 16 cm miedziany

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

M

Maj*

4.0

Sam produkt jest przepiękny i tu tak uwag brak . Kolor miodowo- bursztynowy - optymistyczna bomba. ale niesty opakowanie przyszło znoszone w środku . Dawałam na prezent więc tym bardziej zależało mi na estetyce. Szkoda że taka duża firma i nie sprawdzają co wysyłają , tzn w jakim stanie … moje opakowanie wyglądało jak “ po przejściach” więc wazon “ może też był z wystawy a nie z fabryki
J

Joa***

5.0

04.07.2022

Jak zawsze piękny fiński design sprawdzi się w każdym domu. Długie lata wyczekany! Jestem zachwycona!
A

Ani*

5.0

07.09.2020

Bardzo elegancki, dopracowany, świetnej jakoci wazon. Polecam.
Wazon Aalto 16 cm zieleń mchu

Wazon Aalto 16 cm zieleń mchu

4.8/5

Zobacz 5 recenzji

M

Maj*

4.0

Sam produkt jest przepiękny i tu tak uwag brak . Kolor miodowo- bursztynowy - optymistyczna bomba. ale niesty opakowanie przyszło znoszone w środku . Dawałam na prezent więc tym bardziej zależało mi na estetyce. Szkoda że taka duża firma i nie sprawdzają co wysyłają , tzn w jakim stanie … moje opakowanie wyglądało jak “ po przejściach” więc wazon “ może też był z wystawy a nie z fabryki
J

Joa***

5.0

04.07.2022

Jak zawsze piękny fiński design sprawdzi się w każdym domu. Długie lata wyczekany! Jestem zachwycona!
A

Ani*

5.0

07.09.2020

Bardzo elegancki, dopracowany, świetnej jakoci wazon. Polecam.
Wazon Hammershøi 18,5 cm orzechowy szklany

Wazon Hammershøi 18,5 cm orzechowy szklany

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

J

Joa***

5.0

06.01.2023

Dobrze prezentuje się na stole.
Wazon Hübsch 281101

Wazon Hübsch 281101

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

A

Ann*

5.0

Piękny i bardzo oryginalny wazon. Polecam.
Wazon Tura 14,5 cm

Wazon Tura 14,5 cm

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

Dor***

5.0

09.01.2022

Wszystko super
Wazon Tura 34 cm

Wazon Tura 34 cm

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

Dor***

5.0

09.01.2022

Wszystko super
Zegar ścienny Tiuku czerwony

Zegar ścienny Tiuku czerwony

4.9/5

Zobacz 30 recenzji

G

Gos**

5.0

02.06.2026

Piękny zegar, prezentuje się wspaniale, jestem bardzo zadowolona
M

Mag**

5.0

04.11.2025

Zegar jrst przepiękny!!!! Polecam!
E

Eli**

5.0

02.03.2025

Jest piękny. Polecam
Album na zdjęcia Classic Finestra średni liliowy

Album na zdjęcia Classic Finestra średni liliowy

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

D

Dan***

5.0

08.09.2024

Witam, to już mój 8 album tej firmy. Tak jak poprzednie ten również tak samo dobrze wykonany o pięknym niebieskim kolorze, idealny na wakacyjne zdjęcia. Jedynym minusem albumów z wklejanymi zdjęciami jest to że gdy wydrukujemy je na lepszym, grubszym papierze i wypełnimy cały album to nie zawsze będzie on się idealnie domykał.
Album na zdjęcia Uni Classic mały ciemnoszary

Album na zdjęcia Uni Classic mały ciemnoszary

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

H

Han**

5.0

Produkt zgodny z opisem. Dostarczony błyskawicznie. Polecam:)
B

Bog*****

5.0

Spełnia 110% oczekiwań.
Blender kielichowy Artisan K400 atramentowy

Blender kielichowy Artisan K400 atramentowy

5.0/5

Zobacz 10 recenzji

M

mar**

5.0

ok
E

Ewe****

5.0

09.11.2025

Super produkt, matowe wykończenie. Nie ma wad.
N

Nat****

5.0

Taki jak chciałam, bardzo stylowy ale działa również jak trzeba! Polecam
Czajnik Le Creuset 2,1 l bleu riviera

Czajnik Le Creuset 2,1 l bleu riviera

4.3/5

Zobacz 4 recenzje

N

Nin*

5.0

Czajnik piękny
M

Mal*******

5.0

To mój drugi zakup takiego czajnika pierwszy mam koloru fioletowego mam go osiem lat i już się zrobił brzydki przyszedł czas na nowy te czajniki mimi wysokiej ceny są warte kupna
E

Ewa

3.0

Czajnik jest bardzo ciężki bez wody, dodatkowo pokrywkę ciężko zdjąć. Wizualnie piękny. Niestety kolejnego nie kupię jeśli przyjdzie czas na zmiane
Czajnik Le Creuset 2,1 l jasnoszary

Czajnik Le Creuset 2,1 l jasnoszary

4.3/5

Zobacz 4 recenzje

N

Nin*

5.0

Czajnik piękny
M

Mal*******

5.0

To mój drugi zakup takiego czajnika pierwszy mam koloru fioletowego mam go osiem lat i już się zrobił brzydki przyszedł czas na nowy te czajniki mimi wysokiej ceny są warte kupna
E

Ewa

3.0

Czajnik jest bardzo ciężki bez wody, dodatkowo pokrywkę ciężko zdjąć. Wizualnie piękny. Niestety kolejnego nie kupię jeśli przyjdzie czas na zmiane
Czajnik Le Creuset 2,1 l tymiankowy

Czajnik Le Creuset 2,1 l tymiankowy

4.3/5

Zobacz 4 recenzje

N

Nin*

5.0

Czajnik piękny
M

Mal*******

5.0

To mój drugi zakup takiego czajnika pierwszy mam koloru fioletowego mam go osiem lat i już się zrobił brzydki przyszedł czas na nowy te czajniki mimi wysokiej ceny są warte kupna
E

Ewa

3.0

Czajnik jest bardzo ciężki bez wody, dodatkowo pokrywkę ciężko zdjąć. Wizualnie piękny. Niestety kolejnego nie kupię jeśli przyjdzie czas na zmiane
Deska do sera Van Gogh

Deska do sera Van Gogh

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mo

5.0

Produkt bardzo ładny, starannie wykonany. Niestety ale sposób zapakowania deski jest poniżej krytyki. W żaden sposób nie zabezpieczona, krawędzie deski przebiły karton i tak jechały kurierem. Cudem nie została ta deska uszkodzona.
Deska do sera Van Gogh Pole pszenicy przed burzą

Deska do sera Van Gogh Pole pszenicy przed burzą

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mo

5.0

Produkt bardzo ładny, starannie wykonany. Niestety ale sposób zapakowania deski jest poniżej krytyki. W żaden sposób nie zabezpieczona, krawędzie deski przebiły karton i tak jechały kurierem. Cudem nie została ta deska uszkodzona.
Deska do sera Van Gogh Słoneczniki

Deska do sera Van Gogh Słoneczniki

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mo

5.0

Produkt bardzo ładny, starannie wykonany. Niestety ale sposób zapakowania deski jest poniżej krytyki. W żaden sposób nie zabezpieczona, krawędzie deski przebiły karton i tak jechały kurierem. Cudem nie została ta deska uszkodzona.
Dzbanek termiczny Grand Cru czarny

Dzbanek termiczny Grand Cru czarny

5.0/5

Zobacz 3 recenzje

Ł

Luc**

5.0

Piękny, solidnie wykonany termos, który długo trzyma cieplo.
T

ter***

5.0

efektowny design. Trzyma temp.
S

Sta***

5.0

01.10.2019

O.K.
Kieliszek do wina Huta Julia ananas

Kieliszek do wina Huta Julia ananas

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

P

Pio**

5.0

są piękne, wino smakuje cudownie
A

And****

5.0

Dobra jakość dobra cena. Jak od QEII
I

Iwo**

5.0

Bardzo ładne, pięknie się prezentują na stole.Polecam.
Kieliszek do wina Huta Julia ananas 170 ml

Kieliszek do wina Huta Julia ananas 170 ml

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

P

Pio**

5.0

są piękne, wino smakuje cudownie
A

And****

5.0

Dobra jakość dobra cena. Jak od QEII
I

Iwo**

5.0

Bardzo ładne, pięknie się prezentują na stole.Polecam.
Kieliszek do wina Huta Julia ananas 220 ml

Kieliszek do wina Huta Julia ananas 220 ml

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

P

Pio**

5.0

są piękne, wino smakuje cudownie
A

And****

5.0

Dobra jakość dobra cena. Jak od QEII
I

Iwo**

5.0

Bardzo ładne, pięknie się prezentują na stole.Polecam.
Kosz na owoce Barknest stal nierdzewna

Kosz na owoce Barknest stal nierdzewna

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

K

Kas**

5.0

Jest ok :)
Lampa Moth XL gradient mint

Lampa Moth XL gradient mint

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

M

Mic***

5.0

Produkt prześlicznie komponuje się w naszej sypialni. Nie spodziewaliśmy się tak ładnego efektu :). Wykonanie na najwyższym poziomie. Z początku mieliśmy obawy związane z faktem, że lampa zrobiona jest z papieru, ale dzięki temu daje bardzo miękkie i łagodne światło. Niestety w transporcie rozbito ceramiczną oprawkę na żarówkę, ale kupiliśmy zamiennik za 8 PLN i lampa jak nowa ;).
Mikser ręczny 50's Style pastelowy błękit

Mikser ręczny 50's Style pastelowy błękit

5.0/5

Zobacz 7 recenzji

X

XX

5.0

ok
E

Ewa

5.0

07.10.2023

Ładny mikser w kuchni . Cichutki w obsłudze . Jestem super zadowolona
M

Mal*******

5.0

Jestem zadowolona. Polecam.
Młynek do przypraw Gourmet z przyprawami do wypieków 4 el.

Młynek do przypraw Gourmet z przyprawami do wypieków 4 el.

5.0/5

Zobacz 1 recenzję

G

Gra****

5.0

01.04.2023

Wyglądal bardzo elegancko, lecz to był prezent.Myszkows
Narzuta Fleur 240 x 100 cm taupe

Narzuta Fleur 240 x 100 cm taupe

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

O

Ola

5.0

02.04.2021

Produkt genialny
T

Tom**

5.0

12.10.2020

Produkt zgodny z oczekiwaniem, znakomicie pasuje do wnętrza.
Narzuta Fleur taupe

Narzuta Fleur taupe

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

O

Ola

5.0

02.04.2021

Produkt genialny
T

Tom**

5.0

12.10.2020

Produkt zgodny z oczekiwaniem, znakomicie pasuje do wnętrza.
Pościel Hayka siano 155 x 200 cm podwójna

Pościel Hayka siano 155 x 200 cm podwójna

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Ane**

5.0

Pościel bardzo przyjemna w dotyku i w odbiorze wizualnym
C

c.

5.0

04.01.2021

Pościel starannie uszyta, tkanina dobrej jakości. Dość łatwa w użytkowaniu- nie gniecie się podczas prania/ suszenia i łatwo się ją prasuje. Miła w dotyku. Nadruk w rzeczywistości jest bardziej interesujący niż na zdjęciu. To już moja druga pościel tej marki- mam również "Runo leśne". Zdecydowanie polecam miłośnikom natury.
Pościel Hayka siano 155 x 220 cm podwójna

Pościel Hayka siano 155 x 220 cm podwójna

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Ane**

5.0

Pościel bardzo przyjemna w dotyku i w odbiorze wizualnym
C

c.

5.0

04.01.2021

Pościel starannie uszyta, tkanina dobrej jakości. Dość łatwa w użytkowaniu- nie gniecie się podczas prania/ suszenia i łatwo się ją prasuje. Miła w dotyku. Nadruk w rzeczywistości jest bardziej interesujący niż na zdjęciu. To już moja druga pościel tej marki- mam również "Runo leśne". Zdecydowanie polecam miłośnikom natury.
Pościel Hayka siano 160 x 200 cm podwójna

Pościel Hayka siano 160 x 200 cm podwójna

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Ane**

5.0

Pościel bardzo przyjemna w dotyku i w odbiorze wizualnym
C

c.

5.0

04.01.2021

Pościel starannie uszyta, tkanina dobrej jakości. Dość łatwa w użytkowaniu- nie gniecie się podczas prania/ suszenia i łatwo się ją prasuje. Miła w dotyku. Nadruk w rzeczywistości jest bardziej interesujący niż na zdjęciu. To już moja druga pościel tej marki- mam również "Runo leśne". Zdecydowanie polecam miłośnikom natury.
Pościel Hayka siano 220 x 240 cm podwójna

Pościel Hayka siano 220 x 240 cm podwójna

5.0/5

Zobacz 2 recenzje

A

Ane**

5.0

Pościel bardzo przyjemna w dotyku i w odbiorze wizualnym
C

c.

5.0

04.01.2021

Pościel starannie uszyta, tkanina dobrej jakości. Dość łatwa w użytkowaniu- nie gniecie się podczas prania/ suszenia i łatwo się ją prasuje. Miła w dotyku. Nadruk w rzeczywistości jest bardziej interesujący niż na zdjęciu. To już moja druga pościel tej marki- mam również "Runo leśne". Zdecydowanie polecam miłośnikom natury.
Pudełko na zdjęcia Die Kante niebieskie

Pudełko na zdjęcia Die Kante niebieskie

4.5/5

Zobacz 12 recenzji

D

dom*****

5.0

08.07.2025

Piękne pudełko. Świetnie wykonane. Polecam
B

Bar***

5.0

Przydatne i piękne. Obdarowany zachwycona.
K

Krz******

5.0

Piękne przydatne pudełko.