stolnice i maty do pieczenia

9 produktów

Dobra stolnica to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Jednak co wtedy, gdy nie masz na nią miejsca? Na szczęście istnieją takie stolnice, które możesz zwinąć w rulon! W ofercie Fabryki Form znajdziesz zarówno zwijane stolnice silikonowe, jak i tradycyjne stolnice szklane. To, co je łączy, to praktyczność – zostały wyposażone w podziałki, które ułatwiają rozwałkowanie ciasta na pizzę czy placek o wymiarach dokładnie takich, jak chcesz! Zwijać jednak można nie tylko stolnice, ale i nasze silikonowe maty do pieczenia – to świetnie rozwiązanie dla osób, które nie chcą używać jednorazowego papieru czy folii.

Jeśli potrzebujesz w kuchni innych pomocników, w Fabryce Form znajdziesz różnorodne akcesoria do pieczenia, takie jak kulki obciążeniowe czy kratki do studzenia ciasta. Nie zapomnij też o odpowiednim wałku!

Pokaż:
1 z 1
Pokaż:

Magazyn FF

30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii, m.in. w celu zaprezentowania treści najbardziej odpowiadających zainteresowaniom użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Więcej informacji w Polityce Prywatności