butelki na przetwory

4 produkty

Powiedzmy sobie szczerze – kiedy mówimy o 'przetworach w butelkach', mamy na myśli przede wszystkim różnego rodzaju rzemieślnicze nalewki i domowe wina. Któż z nas przynajmniej raz nie uległ pokusie wiśniówki zrobionej przez dziadka czy cydru 'homemade' przyniesionego przez znajomych w prezencie?

Dzięki butelkom na przetwory przechowywanie nalewek i win to... kaszka z mleczkiem. Co więcej, butelki takich renomowanych marek jak Weck czy Kilner będą się świetnie prezentowały na stole, kiedy odczekają już swoją kolejkę i wreszcie opuszczą spiżarkę. Takie szklane butelki sprawdzą się także do pasteryzowania owocowych soków. Pamiętaj, aby wkrótce po przygotowaniu zawartości i zapieczętowaniu butli, nakleić na naczynie podpisaną naklejkę. Pomoże w przyszłości rozróżnić sok z malin od malinówki :)

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 250 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 17 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności