Lejek do słoików

6 produktów

Kto choć raz robił domowe przetwory, na własnej skórze przekonał się, że tradycyjny lejek nie wystarcza do przelania konfitur z garnka do słoika... Brzmi znajomo i mało przyjemnie? Nauczeni doświadczeniem postawmy na narzędzie dla konfiturowych profesjonalistów – lejek do słoików.

Lejek do słoików charakteryzuje się szerokim otworem, który nie zatyka się nawet gęstym dżemem czy konfiturą z kawałkami owoców. Jego używanie jest łatwe, wygodne i przyjemne. Wystarczy umieścić go w słoiku, przechylić garnek i... gotowe! Słoik można zakręcić i rozpocząć etap pasteryzowania. Jeśli poszukujesz innych akcesoriów do przetworów, zajrzyj do naszych kategorii ze słoikami, wekami, butelkami, drylownicami, otwieraczami do słoików – z nami, robienie konfitur i dżemów to czysta (i słodka) przyjemność.

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności