kawiarka ciśnieniowa

14 produktów

Kawiarka, makinetka, moka, kupres, kafetierka... Uff! Nazw dla tego rodzaju ciśnieniowych zaparzaczy jest tyle, ile ziarenek kawy w puszce! Same kawiarki też mogą się między sobą znacząco różnić. Po pierwsze kształtem – najpopularniejsze są te kanciaste, ale na rynku dostępne są także makinetki o bardziej subtelnej linii. Po drugie, funkcjonalnością – niektóre kawiarki są przeznaczone nie tylko na gaz, ale też i na indukcję. Po trzecie, kafetierki mogą być stalowe lub aluminiowe.

Największym zaufaniem obdarza się kawiarki włoskie. W końcu Włosi to najwięksi kawosze na świecie! W Fabryka Form królują kafetierki marki Alessi, które zwracają uwagę swoimi fantazyjnymi formami (jeden model został nawet umieszczony w MOMA!). Jeśli chcesz każdego ranka cieszyć się doskonale zaparzoną kawą, kafetierka będzie doskonały wyborem.

Pokaż:
1 z 1
30 dni na zwrot produktu
odbiór w sklepie stacjonarnym gratis
ponad 400 tys. zrealizowanych zamówień
ponad 25 000 recenzji
99% polecających klientów
darmowa dostawa od 300 zł
Korzystamy z plików cookie aby nasza strona działała niezawodnie i bezpiecznie oraz aby mierzyć jej skuteczność i zapewnić lepsze spersonalizowanie doświadczeń zakupowych i personalizację reklam. Polityka Prywatności